#03Junák - svaz skautů s skautek ČR #02Středisko ICHTHYS Plzeň #01Home

Večer skautských her

26. září proběhne otevřený večer v kulturní kavárně Jabloň, kde kromě možnosti společenského vyžití bude také k vidění kompletní tvorba skautské filmové a produkční společnosti Ginkgofilm. A není vyloučeno, že těm nějšťastnějším z Vás se podaří získat třeba i autogram od oblíbené herečky nebo herce.

celá zpráva

Natáčení nového filmu!

Schůzka všech zájemců o podílení se na tvorbě nového filmu (Deníku Pokrového esa)se koná 30. 10. (Čt) v 19:00 v klubovně 43. oddílu Pardi (u Dominikánů) - pokud byste rádi přišli ale nemůžete, dejte nám o tom vědět (např. na stránky Ginkgofilmu do návštěvní knihy), abychom měli představu, kolik je zájemců. Přečtěte si také další indormace o novém filmu.

Anketa do časopisu Skauting

Putování za štěstím

Putování za štěstím je skautský film. Je to film o přátelství, o lásce a jednom náročném úkolu. Linie střetu dobra a zla prochází filmem a provází hrdiny na jejich cestě. Kromě hlavního motivu - zničení prstenu - divák sleduje další příběhy jednotlivých postav, které zde prožívají své vlastní menší příběhy souběžně s hlavní dějovou linií. Autoři, stejně jako tvůrci filmového zpracování Pána prstenů, čerpají z Tolkienova díla a příběh zasazují do fantazy světa magie, kde se dobro a zlo spolu utkávají tím nejstarším způsobem - mečem.

Herecké obsazení

Tvorba filmu