#03Junák - svaz skautů s skautek ČR #02Středisko ICHTHYS Plzeň #01Home

Večer skautských her

26. září proběhne otevřený večer v kulturní kavárně Jabloň, kde kromě možnosti společenského vyžití bude také k vidění kompletní tvorba skautské filmové a produkční společnosti Ginkgofilm. A není vyloučeno, že těm nějšťastnějším z Vás se podaří získat třeba i autogram od oblíbené herečky nebo herce.

celá zpráva

Natáčení nového filmu!

Schůzka všech zájemců o podílení se na tvorbě nového filmu (Deníku Pokrového esa)se koná 30. 10. (Čt) v 19:00 v klubovně 43. oddílu Pardi (u Dominikánů) - pokud byste rádi přišli ale nemůžete, dejte nám o tom vědět (např. na stránky Ginkgofilmu do návštěvní knihy), abychom měli představu, kolik je zájemců. Přečtěte si také další indormace o novém filmu.

Anketa do časopisu Skauting

Senza Cavalli

V malém nejmenovaném městečku divokého západu prožívají jeho obyvatelé i okolní kmeny indiánek těžké chvíle, neboť jsou terorizováni místními bandity. Když už se situace zdá beznadějná, začíná se proslýchat, že Pedro, legendární pistolník všech mexických saloonů, se vrátil, aby potrestal bezpráví. Jak se nit příběhu postupně odvíjí a rozmotává, divák s úžasem odhaluje tajemství, spjaté s historií města a podivným továrním průmyslem, který kontroluje Křivák – vůdce banditů. Kromě hlavní dějové linie se zde navíc odvíjí i další malé příběhy lásky, naděje, touhy, ale i zklamání a beznaděje.

Herecké obsazení

Tvorba filmu