#03Junák - svaz skautů s skautek ČR #02Středisko ICHTHYS Plzeň #01Home

Večer skautských her

26. září proběhne otevřený večer v kulturní kavárně Jabloň, kde kromě možnosti společenského vyžití bude také k vidění kompletní tvorba skautské filmové a produkční společnosti Ginkgofilm. A není vyloučeno, že těm nějšťastnějším z Vás se podaří získat třeba i autogram od oblíbené herečky nebo herce.


celá zpráva

Natáčení nového filmu!

Schůzka všech zájemců o podílení se na tvorbě nového filmu (Deníku Pokrového esa)se koná 30. 10. (Čt) v 19:00 v klubovně 43. oddílu Pardi (u Dominikánů) - pokud byste rádi přišli ale nemůžete, dejte nám o tom vědět (např. na stránky Ginkgofilmu do návštěvní knihy), abychom měli představu, kolik je zájemců. Přečtěte si také další indormace o novém filmu.

Anketa do časopisu Skauting

Senza Cavalli

V malém nejmenovaném městečku divokého západu prožívají jeho obyvatelé i okolní kmeny indiánek těžké chvíle, neboť jsou terorizováni místními bandity. Když už se situace zdá beznadějná, začíná se proslýchat, že Pedro, legendární pistolník všech mexických saloonů, se vrátil, aby potrestal bezpráví. Jak se nit příběhu postupně odvíjí a rozmotává, divák s úžasem odhaluje tajemství, spjaté s historií města a podivným továrním průmyslem, který kontroluje Křivák – vůdce banditů. Kromě hlavní dějové linie se zde navíc odvíjí i další malé příběhy lásky, naděje, touhy, ale i zklamání a beznaděje.

Fotogalerie

Herecké obsazení

 

Tvorba filmu

Úvodní animaceJan Čábal
HudbaMartin Pachner - Pachy
 Vojtěch Kaše - Plžík
 Jakub Švehla - Jaroušek
 Lenka Pachnerová
 Jakub Kydlíček - Zebrák
 Alžběta Švehlová
 

Poděkování

 Petr Soukup
 Zuzka Boříková
 Václav Kolář
 Hana Dubská - Baki
 Martin Vetýška - Marvin
 Jana Weingartlová - Wagi
 Saleziánské středisko mládeže
 Tomáš Kučera - Ježek
 

Sponzoři

 A.C.W. Saloon
 skautský časopis IDRAP
 

Přihlášení uživatele

jméno

heslo

Večer skautských filmů

26.9.2015
v kulturní kavárně Jabloň
více informací

JUNÁK

svaz skautů a skautek ČR
www.skaut.cz