• 31.5.2022

Premiéra seriálu Aresar

V neděli 26.6 . od 19.00 proběhne v Lochotínském pavilonku v Plzni slavnostní uvedení první řady seriálu Aresar . Zvání jsou všichni, kdo chtějí tento snímek společně s námi shlédnout -...

Premiéra seriálu Aresar

Karionský princ

Po fantasy, přírodopisném dokumentu, westernu a dobrodružném filmu jsme se rozhodli dobýt další filmový směr a přes velké prázdniny vznikl scénář s pracovním názvem science fiction (sci-fi) Film vypráví o národě Kéďanů, kterému se podařilo uzavřít mír s nepřátelským Karionským královstvím. Vědí ale, že tento mír nebude trvat dlouho a proto musejí co nejrychleji sehnat způsob, jak se ubránit blížícímu útoku.

Tento film se natáčel o víkendech od 15.9 do 1.10 a hlavní role obsadily opravdové hvězdy naší společnosti: Alena Csöszová - Alča, Vojtěch Doležel - Puťule, Jan Jirka - Hřebík, Tomáš Ettler - Bob, Pavel Kutek - Pája, Gábina Kuthanová - Gábina, Eliška Storzerová – Eliška. Doufám že se vám trailer bude líbit.

Tvorba filmu

Režie, scénář, kamera, střih Petr Kutek - Píďa