• 31.5.2022

Premiéra seriálu Aresar

V neděli 26.6 . od 19.00 proběhne v Lochotínském pavilonku v Plzni slavnostní uvedení první řady seriálu Aresar . Zvání jsou všichni, kdo chtějí tento snímek společně s námi shlédnout -...

Premiéra seriálu Aresar

Putování za štěstím

Putování za štěstím je skautský film. Je to film o přátelství, o lásce a jednom náročném úkolu. Linie střetu dobra a zla prochází filmem a provází hrdiny na jejich cestě. Kromě hlavního motivu - zničení prstenu - divák sleduje další příběhy jednotlivých postav, které zde prožívají své vlastní menší příběhy souběžně s hlavní dějovou linií. Autoři, stejně jako tvůrci filmového zpracování Pána prstenů, čerpají z Tolkienova díla a příběh zasazují do fantazy světa magie, kde se dobro a zlo spolu utkávají tím nejstarším způsobem - mečem.